قیمت 950,000 تومان

صندلی در دسترس نیست

پایان یافته
اطلاعات دوره
access_time
مدت زمان: 16 ساعت (8 جلسه 2 ساعته)
event
روزهای دوره: سه‌شنبه‌ها
alarm
ساعت تشکیل دوره: 17:30 الی 19:30
update
تاریخ شروع: 24 آبان 1401
subject
پیش‌نیاز: دارد
verified_user
گواهی‌نامه: دارد (هزینه صدور گواهینامه بصورت جداگانه دریافت می‌شود)

خوب صحبت کردن از ابزارهای تاثیرگذار در پیشرفت هدف‌ها در زندگی خانوادگی، اجتماعی و حتی فراتر از آن است. استعدادی که مجهز شدن به آن لازمه ارتباط موثر به حساب می آید و این عمل وابسته به این است که تا چه مقدار از هنر سخن گفتن بهره‌مند هستید و فن بیان خود را پرورش دهیم.

فن بیان یعنی درست استفاده کردن کلمات و واژه‌های ارتباطی برای آن که منظورمان را به درستی به مخاطب رسانده باشیم که این کلمات و واژه‌ها برای تشکیل کلام و سخن ایجاد می شود و ربط زیادی به استفاده درست آن دارد.  یعنی آن که به درستی بتوانید حرف بزنید، حرفی که مناسب هر شخص و مکان و همچنین متناسب با شرایط موجود باشد. در نظر داشته باشید هر سخنی باید متناسب با قواعد سخن گفت طرح گردد. زمانی که مجهز به این دو تکنیک شدیم لازم است تا هر جا و هر موقعیتی به درستی حرف بزنیم و ارتباط موثری را با اطرافیان برقرار نماییم.

تکنیک‌های کمک‌دهنده در خوب حرف زدن شامل: تلفظ درست و اداری صحیح لغات، استفاده به درستی از دستور زبان همانند رعایت مکث‌ها و تاکیدها، پاک کردن تکه کلام هایی که از تاثیر گذاری کلام کم می نماید. مثل مِن مِن کردن زیادی در سخن و یا ادای اِ زیاد در خلال صحبت، واضح و با اعتماد به نفس حرف زدن، کنترل نفس و بدون داشتن هیچ ناراحتی در بیان، بدون هیچ حسی در نبود بیان، خیلی کند و یا سریع صحبت کردن، لرزش و خش‌دار نبودن صدا همچنین در ادامه نیز نوع نگاه و حالت چهره و دیگر اجزای ارتباط غیر کلامی و فن بیان به درستی استفاده از ابزارهایی است که کمک می‌کند تا مطلب به درستی به مخاطبان انتقال داده شود.

توجه:
دوره فن بیان، کلاس آموزش اعتماد به نفس و یا آموزش تکنیک‌های روانشناسی نیست، بلکه جایگاهی برای آموزش فنون و تکنیک‌هایی برای صحیح صحبت کردن است. بی‌شک فردی که ریتم صحبت، نحوه خوانش و تلفظ صحیح را در سخنرانی دارد، و یا به تکنیک‌های گویندگی مسلط است و تمارین زیادی در این حوزه انجام داده، هنر گویندگی و فن بیان را به خوبی آموخته است.

سرفصل این دوره: 

 • تمرین‌های تنفس
 • تمرین بداهه‌پردازی
 • تقویت اعتماد بنفس
 • تمرینات اجرا به صورت تک، دو و سه نفره
 • تمرین اجرای نمایشنامه با تمرکز بر حس‌های مختلف
 • زبان بدن در اجرای صحنه
 • تمرین بداهه‌گویی در لحظه در اجرای صحنه
 • اجرا با دوربین

پیش‌نیاز این دوره: 
دوره هنر گویندگی و فن بیان

دانشپذیران عزیز بعد از اتمام دوره خود در صورت دارا بودن شرایط زیر می‌توانند اقدام به دریافت گواهینامه نمایند:

 1. حضور در ۸۰ درصد جلسات برگزار شده در طول دوره
 2. تاییدیه استاد دوره از فعالیت دانشپذیر در طول دوره
 3. تسویه کامل شهریه دوره (پرداخت به موقع اقساط در صورت پرداخت قسطی)

گواهینامه صادر شده از طرف آکادمی زیتون برای دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی و وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و هزینه صدور گواهینامه آن براساس نوع و ساعت دوره متفاوت خواهد بود. (برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق پیامک به شماره ۰۹۹۰۹۷۱۸۶۶۳ در ارتباط باشید.)

chat_bubble_outlineنظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
950,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

برای نظر دادن اولین باش “اولین کارگاه آخرین اجرا – دوره پیشرفته هنر گویندگی و فن‌ بیان (حضوری)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *